Cansu YAMAN

 
 

BUSINESS WOMAN

 

info35@turanjcansu.com

 
 
 

Gözü Yükseklerde Olanlara

 
  • Zihnimizin yapısı dolayısıyla beynimiz asla boş durmaz, düşünce, istek ve arzularımız bilinçli şekilde yönlendirilmezse, zihnimiz gelişigüzel, düzensiz ve olumsuz düşünmeye başlar.
  • Gördüklerinden, duyduklarından ve yaşaadıklarından negatif sonuçlar çıkarır. Dolayısıyla güzel bakmak ve hayatı anlamlı kılmak adına hedefler gereklidir. 
  • Hedefi olmayan kişi ise ne yapacağını ya da neden yapacağını bilmediği için sorumluluklarının da farkına varamayacaktır.
 
 
 

Kategoriler

 
 

Staj anılarıma da buradan bakabilirsiniz. Butonun üzerine tıklamanız yeterli.

Copyright © 2017. All rights reserved.

tr_TR
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Powered By Cansu Yaman

 

NETWORKER

  Youtube kanallarımız


üzerine tıklamanız

​yeterli

5 DK GELECEĞİMİZİ DÜŞÜNELİM
1709

Artık çok zor geçinmeye başladık hepimiz. Her şey daha da pahalılaşıyor. Mutluluk bile pahalılaşıyor. Hepimiz gerçekçi düşünürsek mutluluk bile parayla. Bir o bedava diye düşünemeyiz o bile parayla. Gerçekçi olursak eğer, daha geniş açıdan bakabiliriz hayatımıza. Ve yapmamız gereken birşeyler var ve bunları görmeye başlarız. Biz bir şey yapmadık pekala, peki ya geleceğimizde çocuklarımıza ne kalacak. Ne bırakacağız onlara. Düşünmemiz lazım. Az maaşı ile yuvasını geçindiremeyeceği için evlenmekten korkan insanlar var. Veya evlenip çocuk yapmak istemeyen insanlar var. Çünkü biliyor böyle giderse para yetmeyecek. Daha fazla iş daha fazla para gerekecek ama sonra o çocuk anne baba yüzü görmeden büyüyecek. O da ne gördüyse onu yapacak ve o da belki geçinemeyecek. Ve en önemlisi beden yorulacak. Hayattan umut kesilecek. Mutsuzluk hep var olacak. Kendimize bunu yaparak kendimize ve bedenimize ihanet etmiş olmuyor muyuz? Kendimize kötülük yapmıyor muyuz? Kendimize iyilik yapmaktan neden kaçıyoruz!!! 
Eğer bir fırsat arıyorsanız. O fırsat bende. Geleceğini düşünen geleceği için bir şeyler yapmak isteyenler için ben hep varım burdayım. Sizleri seviyorum. 
😊😊