Cansu YAMAN

 
 

BUSINESS WOMAN

 

info35@turanjcansu.com

 
 
 

Gözü Yükseklerde Olanlara

 
  • Zihnimizin yapısı dolayısıyla beynimiz asla boş durmaz, düşünce, istek ve arzularımız bilinçli şekilde yönlendirilmezse, zihnimiz gelişigüzel, düzensiz ve olumsuz düşünmeye başlar.
  • Gördüklerinden, duyduklarından ve yaşaadıklarından negatif sonuçlar çıkarır. Dolayısıyla güzel bakmak ve hayatı anlamlı kılmak adına hedefler gereklidir. 
  • Hedefi olmayan kişi ise ne yapacağını ya da neden yapacağını bilmediği için sorumluluklarının da farkına varamayacaktır.
 
 
 

Kategoriler

 
 

Staj anılarıma da buradan bakabilirsiniz. Butonun üzerine tıklamanız yeterli.

Copyright © 2017. All rights reserved.

tr_TR
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Powered By Cansu Yaman

 

NETWORKER

  Youtube kanallarımız


üzerine tıklamanız

​yeterli

Mutluluğun Sırrı
1833

Mutluluğun sırrı

Yaşamayı sevmeninin tek bir sırrı var aslında her şeye iyi yönden bakabilmek. Bu kadar basittir. Ama yaşamı boyunca dert çile çeken bir insana çok zor geliyor. Ve bir sonra ki konu maneviyat. Eğer çocukluğunda ruhuna maneviyatı aşılayamamışsa o insan isyan etmeye daha yakın oluyor. Neden ben, niye ben, nasıl olur vs. Ve bu insanın bilinç altına artık negatiflik, eksi, olumsuz şeyler yükleniyor. Hayattan bezmiş, mutsuz ruh haline bürünüyor e tabi ki böylelikle o insan hiç mutlu olamayan, hayattan kurtulmak isteyen bir insana dönüşüyor. Aslında çok kolaydır olumlu düşünmek zor gelmesinin sebebi o kişinin denemekten korkuyor olması. Sadece bir kere denese, denemekten korkmasa onun için artık sır çözülecektir ve bundan sonra ki hayatını mutlu geçirecektir. 

Gece uyumadan önce hayal kurmak hatta hayaller üstüne hayaller kurmak, kurdun biri bitti öbür hayaline geçmek o bitti diğer hayalini kurarken uyuyup kalana kadar. Öyle önemli bişey ki hayatın da ve en önemlisi de onlara sonunda olucak diyerek inanmak. Onlar üzerine hedeflerini belirlemek ben çocukluğumdan itibaren bunlarla yaşadım büyüdüm sonunda olucak diye durmadan çabaladım sabrettim önüme öyle güzel birşey çıktı ki bi baktım zaten beklediğim şey buymuş benim. Acele etmeden yine tecrübelerini kazanarak ne kadar zorluk çekmiş ve çekecek olsan da bedelsiz güzel şeyler kazanılmaz ve değeri hiç bi Zaman bilinmez. Ne kadar zorluk tecrübe o kadar başarı ve güzel sonuç. Sabrederek hayallerine inanmak ve çaba sarfetmek. İşte böyle bi hayat seni her zaman pozitif yapar. Mutlu yapar. İnsanların sana danışmasını sağlar. Sevilirsin çok çok sevilir ve saygı duyulan kişi olursun. Benim istediğim hep bunlardı daima da bunlar olucak. Sevme saygı göster saygıdan sonra sevgi zaten doğuyor. Ve unutma ki dürüstlük seni iyi insan yapar. Her zaman iyi insan olabilmek için de çaba sarfet. İnsan da en önemli şeydir bu. Hayat seni zorluyor diye hayatı kötüleme önce dön kendine ölç biç tart nerde hata yapıyosun diye. İnsan kendini önce bilmeli,sevmeli.saygı göstermeli, kendine yardım etmeli. Sonra etrafına Nasıl yardımcı olabilmeyi öğrenmeli. Hayata iyi yönünden bakarsan iyi yönde değiştirirsen seni durduran kimse olamaz. Ve değişmekten de hiç bir zaman korkma. 

Uzun lafın kısası mutluluğun sırrı budur.

 Paylaşacağım her şeyi sayfamdan da takip edebilirsiniz.

Mutluluk, Mutluluğun Sırrı, Negatiftik, Olumsuz
enable
skins/scmOrange/skin.css
The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This ( Seslendiren : J.Fla)|https://youtu.be/d_elXY2Lcfk,Luis Fonsi - Despacito ( Seslendiren J.Fla )|https://youtu.be/4bmUFRxNEIg,The Chainsmokers - Don t Let Me Down (Seslendiren: J.Fla)|https://youtu.be/C3e_NZIFfrk,Ersay Üner - İki Aşık|https://youtu.be/ibwSWfbaW0I,Edis - Çok Çok|https://youtu.be/-8cFfkyk7vA,Edis - Dudak (Official Video)|https://youtu.be/6zzHRUqB5O4,Edis - Benim Ol|https://youtu.be/7W-NP6oM7-c,Edis - Olmamış Mı?|https://youtu.be/TGFFe-5PDzU,CEZA -SUS PUS|https://youtu.be/RcG-qPq3qC0,Serenay Sarıkaya - Masum Değiliz|https://youtu.be/ctrpiqWFaqI,Murat Boz - Yana Döne|https://youtu.be/EvNi8PE5O10,Era Istrefi - Bonbon (Official Video)|https://youtu.be/cedoBlUvBlI
true
false
100
0
top
false