Cansu YAMAN

 
 

BUSINESS WOMAN

 

info35@turanjcansu.com

 
 
 

Gözü Yükseklerde Olanlara

 
  • Zihnimizin yapısı dolayısıyla beynimiz asla boş durmaz, düşünce, istek ve arzularımız bilinçli şekilde yönlendirilmezse, zihnimiz gelişigüzel, düzensiz ve olumsuz düşünmeye başlar.
  • Gördüklerinden, duyduklarından ve yaşaadıklarından negatif sonuçlar çıkarır. Dolayısıyla güzel bakmak ve hayatı anlamlı kılmak adına hedefler gereklidir. 
  • Hedefi olmayan kişi ise ne yapacağını ya da neden yapacağını bilmediği için sorumluluklarının da farkına varamayacaktır.
 
 
 

Kategoriler

 
 

Staj anılarıma da buradan bakabilirsiniz. Butonun üzerine tıklamanız yeterli.

Copyright © 2017. All rights reserved.

tr_TR
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Powered By Cansu Yaman

 

NETWORKER

  Youtube kanallarımız


üzerine tıklamanız

​yeterli

Network Marketing
2711

NETWORK MARKETİNG

Network Marketing nedir? 

Kısaca Network Marketing: 21 . yüzyılın en modern en gelişmiş ticari modelidir. Tavsiye usulü çok katlı pazarlamadır.

Network                 ağ,takım,aile;  Marketing                 satış ve pazarlama

İnternette, dünyada en çok milyoner yetiştiren ve çıkartan sektör hangisi yazsanız Network Marketing sektörü çıkar. Yazın ve deneyin.

Bu ticarette olması gereken ilk unsur sermaye değildir. Gerekli  olan unsurlar; emek, samimiyet, ve bu işe zaman ayırmaktır. Bu yeni ve farklı ticari sistem, mali durumları her ne olursa olsun birçok insanı hayallerine ulaştırmıştır. Bu iş birçok kişinin ev, araba sahibi olmak gibi temel isteklerine cevap olurken aynı zamanda da insanların rahat bir yaşama kavuşmalarını sağlamıştır. Bu ticaret, para ve servetin toplumda adil bir şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. İşin başlangıç aşaması bittikten sonra, bu ticaret sayesinde insanlar ailelerine daha fazla vait ayırma fırsatı bulmaktadır. İşte bu ticaretin adı: Network Marketingdir.

Network Marketingde başarılı olmak için akademik bilgiye, zengin olmaya ya da geniş bir çevreye sahip olmanız gerekmez; "Yakıcı bir arzunuzun" olması yeterlidir. 

Bu işte başarılı olabilmeniz için; şirketin patronu olmanız, binlerce kişiyi tanımanız, hitabetinizin iyi olması, etkileyici bir kişiliğe sahip olmanız gerekmiyor. Yeter ki siz, size öğretilen çalışma yöntemine güvenin bütün aşamaları tek tek uygulayın. Size özel bir çalışma yöntemi öğretilecektir. Tamamen sizin yararınıza olan, bu çok basit çalışma yöntemini uygularsanız, kendi işinizin temelini en iyi şekilde atmış olursunuz. Bir süre sonra işinizi başka şehirlere ya da ülkelere taşıyabilirsiniz.

Teknoloji hızına hız katarak ilerlemeye devam etmekte ve bunun sonucunda dünya üzerinde ki sınırlar ortadan kalkmaktadır. Öğreneceğiniz yöntemler, farklı ülkelerde, çeşitli kültürlerde test edilmiş ve hepsinde de başarı elde edilmiştir. Kültürel farklılıklar, ön yargıların aksine diğer şehir ve ülkelerde organizasyonumuzun deneyimi sayesinde başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır. 

Network Marketing, ırk, cinsiyet, millet, ülke, yaş farketmeksizin bütün dünyanın birleştiği bir ticari platformdur.

Network Marketing, dünyada yeni bir ticari sistemdir. Bu yüzden çevremizdeki kişilerin bu yeni ticaret hakkında bilgi sahibi olmamaları gayet doğaldır. Onlara göre ticaretten para kazanmak için, bir işletme sahibi veya şirketin patronu olmak gerekir, ancak gerçek bu değildir. Bilim ve teknoloji akıl almaz hızla ilerlemekte, bırakın durmayı en ufak bir yavaşlama bile göstermemektedir! Gelişmekte olan bu dünyada, gözlerimizi yeni gelişmelere ve yöntemlere kapatırsak yalnızca kendimizin değil gelecek nesillerimizin de önüne set çekmiş oluruz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus da size ne kadar yakın olurlarsa olsunlar, Network Marketing endüstrisi hakkında bilgi sahibi olmayan, bu ticaret hakkında olumsuz düşüncelere sahip olan, olumsuz sözler kullanan insanlara kulak asmamanızdır. Bu tür düşüncelere sahip önyargılı kişilerin sözleri bu ticaretin kötü olduğu veya bu sektör ile ilgilenen kişilerin iyi olmadığı anlamına gelmez, milyonlarca insanın geleceğine yön veren ve onları hayallerine ulaştıran bu yeni ticaret hakkında, bilgi sahibi olmadıkları anlamına gelir. 

İşinize önyargıyla yaklaşan insanları yadırgamayın çünkü gerçekten bu sektörün büyüklüğünden bihaberdirler!

Nitekim bir kişinin kalp veya böbreklerinin vücudundan çıkarılıp bir başka insanın kalp ve böbreklerinin yerine konulacağı İbn-i Sina' ya söylenseydi, büyük ihtimalle o kişiye gülecekti. Ancak şu an bu olay modern tıp yöntemiyle her gün dünyada yaşanmaktadır ve hepimiz de bu durumdan haberdarız. Halbulki dönemin en büyük tıpçılarından biri olan İbn-i Sina' nın itibarını ne de kalp ve böbrek naklinin itibarını zedelemez. Bu günümüzde sadece sıradan bir bilimsel gelişmedir. 

Bu durum tıpkı araba sanayisinde, her yıl daha az yakıtla daha fazla mesafeyi kateden, daha hızlı arabaların yeni teknolojileriyle piyasaya sürülmesi gibidir. Ticaret biliminde de yeni geliştirilmiş yöntrmlerle daha az sermaye ile daha fazla gelir elde etmek mümkündür. Başka bir açıdan da bu ticaret, herkes tarafından kabul gören  ve manevi kazanımları olan ayrıca herkesin yaptığı her işte veya hayatının her safhasında kullanabileceği bir çok artıyı bir arada sunmaktadır. Örneğin; insanların bu iş sayesinde kişisel gelişim, kitap okuma alışkanlığı, planlı ve programlı çalışma, liderlik becerilerinin geliştirilmesi ve zaman yönetimi gibi birçok beceriyi bir arada kazandığı bilinmektedir.


network marketing,helal mi?, aile

LİDERLİK

MOTİVASYON

KAYNAK YÖNETİMİ

PERFORMANS YÖNETİMİ

STRATEJİ OLUŞTURMAK

REKABETİ YÖNETMEK

ORTAK HEDEFLER

İLETİŞİM

PAYDAŞLARLA PAYLAŞMAK

BİLGİ PAYLAŞIMI

AÇIKLIK

PROJE YÖNETİMİ

FARKLILIKLAR

ROLLER

SÜREKLİLİK

GÜVEN

KURUM KÜLTÜRÜ

       İŞ

AKIŞI

TAKIM

RUHU

TAKIM OLUŞUMUNDA 

5 TEMEL FAKTÖR

Takım halinde yapılan işlerde sporun faydası.

 

GÜVEN

Network Marketing Helal mi ?

ADALET

enable
skins/scmOrange/skin.css
The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This ( Seslendiren : J.Fla)|https://youtu.be/d_elXY2Lcfk,Luis Fonsi - Despacito ( Seslendiren J.Fla )|https://youtu.be/4bmUFRxNEIg,The Chainsmokers - Don t Let Me Down (Seslendiren: J.Fla)|https://youtu.be/C3e_NZIFfrk,Ersay Üner - İki Aşık|https://youtu.be/ibwSWfbaW0I,Edis - Çok Çok|https://youtu.be/-8cFfkyk7vA,Edis - Dudak (Official Video)|https://youtu.be/6zzHRUqB5O4,Edis - Benim Ol|https://youtu.be/7W-NP6oM7-c,Edis - Olmamış Mı?|https://youtu.be/TGFFe-5PDzU,CEZA -SUS PUS|https://youtu.be/RcG-qPq3qC0,Serenay Sarıkaya - Masum Değiliz|https://youtu.be/ctrpiqWFaqI,Murat Boz - Yana Döne|https://youtu.be/EvNi8PE5O10,Era Istrefi - Bonbon (Official Video)|https://youtu.be/cedoBlUvBlI
true
false
100
0
top
false